Model MLM

Dołącz do nas

Radek
RADOSŁAW SIEJKA
PREZES ZARZĄDU

Jestem prezesem firmy Arbiter S.A. Od lat z powodzeniem rozwijam swój biznes w branży finansowo-prawnej.Firma, którą założyłem działa w bardzo nowoczesnym modelu – wyobraź sobie pracę, która gwarantuje ci maksimum niezależności, pracę, w której sam wybierasz miejsce i godziny, sam ustalasz z kim i jak pracujesz, a twoją pensję warunkuje twoje zaangażowanie – praca marzeń? – tak jest w Arbiter S.A. Jeśli dodam, że twoja ścieżka kariery w Arbiter S.A. jest dokładnie rozpisana od samego początku, że pakiet benefitów przebija konkurencję, a twoje zarobki pozwolą ci żyć na najwyższym poziomie – to czy jest się nad czym zastanawiać? Zapraszam Cię do naszego Zespołu – pomożemy ci wyznaczyć cel i go osiągnąć!
Magda_tlo
MAGDALENA WAWRZYNIAK
PROJEKT MANAGER

Jestem Project Managerem w firmie Arbiter S.A. Specjalizuję się w zarządzaniu projektami w branży finansowo-prawnej. Jestem odpowiedzialna za planowanie, realizację i zamykanie projektów. A przede wszystkim odpowiadam za osiągnięcie założonych celów.
Mój zespół to wspaniali młodzi ludzie, którzy każdego dnia udowadniają, że każdy cel jest do zdobycia. Działając w branży finansowo-prawnej naszym zadaniem jest pomoc ludziom. To praca marzeń – pomagasz, osiągasz sukcesy i duże zarobki.
W tej chwili poszukuję do mojego zespołu Liderów MLM – osoby mocno zmotywowane, nastawione na osiąganie wyznaczonych celów. Szukam ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces, nie boją się wyzwań i chcą dużo zarabiać.
Jeśli lubisz pomagać innym, nie boisz się pracy i chcesz spełniać swoje marzenia – ta praca jest dla Ciebie.
Porzuć ograniczenia i już dziś dołącz do mojego zespołu. Ta jedna decyzja może odmienić Twoje życie.
Gosia
MAŁGORZATA ZIÓŁKOWSKA
DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY

W firmie Arbiter S.A. jestem Dyrektorem ds. sprzedaży. Zarządzam sprzedażą usług odszkodowawczych, a także wdrażam liczne kanały sprzedaży, które cechują się najlepszym dotarciem do Klienta.
Mój zespół sprzedażowy to wspaniali ludzie, którzy dążą do wspólnie wyznaczonego celu. Z dumą mogę powiedzieć, że każdego dnia odnosimy sukcesy, ponieważ pomoc osobom poszkodowanym – a tym na co dzień się zajmujemy – jest dla nas wartością, która motywuje nas do ciągłego podnoszenia efektów naszej pracy.
 W tej chwili dynamicznie rozwijamy nasze struktury – Jeśli chcesz zarządzać tysiącami przedstawicieli, jeśli chcesz pracować pomagając innym, jeśli interesują Cię duże zarobki i własny samochód już na początku kariery – Dołącz do naszego Zespołu!
Czas zacząć spełniać swoje marzenia!
Kuba_tlo
JAKUB PIĄTEK
TRENER

Wchodzisz na salę, a twoja postawa powoduje że wszyscy milkną i cię słuchają. Po skończeniu prezentacji uczestnicy podchodzą do ciebie,  chcą stać się częścią twojej wizji i misji. Już wiesz, że pójdą za Tobą wszędzie…
W firmie Arbiter jestem trenerem. Szkolę, uczę, pokazuję techniki, postawy, wzorce i pożyteczne nawyki, które pozwalają liderom i managerom być postrzeganym jako najlepsza marka osobista w network marketingu.
Ze mną nauczysz się jak szybko i skutecznie pozbyć się tremy przed prezentacjami czy szkoleniami, sprawić by osoby natychmiast cię polubiły, projektować swoje systemy wsparcia edukacji dla struktury, panowania nad publicznością, technik prowadzenia prezentacji, wyznaczysz cele, wartości, a także strategie działania. Nauczysz się strategii prowadzenia spotkań oraz grup.
„Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć”. Alexandra K. Trenfor
Bartek
BARTOSZ BOGIELCZYK
LIDER ZESPOŁU
 

Kiedyś ktoś mi powiedział, że „każdy szczyt jest do zdobycia, musisz się tylko ciągle wspinać” – dziś to moje motto…
W firmie Arbiter S.A. jestem Liderem zespołu MLM w branży finansowo-prawnej.
Na co dzień z powodzeniem rozwijam i usamodzielniam grupy sprzedażowe w tej branży.
Pomagam zarówno początkującym jak i doświadczonym managerom MLM szukającym swojej drogi na rynku usług finansowo-prawnych.
 To w teorii, w praktyce jestem młodym, nastawionym na osiąganie celów, na maksa zaangażowanym młodym człowiekiem, który uwielbia życie na najwyższym poziomie i najwyższych obrotach – po to pierwsze wspinam się każdego dnia, drugie zapewnia mi jazda na ścigaczach, które uwielbiam 😉 a jedno i drugie możliwe jest dzięki pracy w Arbiter S.A.
 Jeśli szukasz pracy, dzięki której będziesz mógł spełniać swoje marzenia – dołącz do nas!
„Wczoraj było za wcześnie. Jutro będzie za późno. Dzisiaj jest ten dzień”.

Misja Zespołu Arbiter S.A.

NASZĄ MISJĄ JEST POMAGANIE.
Pomagamy naszym Klientom otrzymać to, co im się należy. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie zapewniając mu kompleksową pomoc od początku do końca sprawy.  Dbamy także o dobre relacje z naszymi klientami, dlatego utrzymujemy je również po zakończeniu sprawy.  Dzięki temu nasi klienci wracają do nas, ilekroć są w potrzebie, a także polecają nas swojej rodzinie i znajomym.
Fajnie jest pracować niosąc pomoc innym, prawda?

MLM w branży finansowo-prawnej.

„Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz…”

Jeśli się tutaj znalazłeś – to pamiętaj, nic nie dzieje się bez przyczyny!

Na pewno masz marzenia – kto ich nie ma…

Pewnie chciałbyś mieć świetną pracę – taką, która gwarantuje maksimum niezależności. Byłoby idealnie, gdybyś mógł sam wybrać sobie miejsce pracy i godziny, mógł ustalać z kim i jak pracujesz. Pewnie chciałbyś świetnie zarabiać – kto by nie chciał? Najlepiej tyle by móc realizować swoje pasje, mieszkać tak, jak zechcesz i gdzie zechcesz, podróżować, zwiedzać świat…Doskonale byłoby mieć dobrej klasy samochód, najlepiej taki, który od zawsze ci się podobał…Przyznaj, że idealna praca to taka, która pozwala ci się w pełni realizować. Idealna praca to taka, która daje ci satysfakcję i pozwala odnosić sukcesy…

A teraz uważaj – taka praca naprawdę istnieje! Zapraszamy Cię do Zespołu Arbiter S.A.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje wraz z przejrzyście rozpisaną ścieżkę kariery. Pamiętaj! Wielkich sukcesów nie osiąga się w pojedynkę. Tylko odpowiedni ludzie będą twoim wsparciem na drodze na szczyt.

Zapraszamy cię do naszego Zespołu.

Dlaczego MLM finansowo-prawny?

Działamy w systemie marketingu sieciowego, tzw. MLM.  

Skoro tu jesteś na pewno słyszałeś o Multi Level Marketingu, znanym jednak głównie z branży kosmetycznej. My oferujemy ci pracę z bardziej rentownym „produktem” – bo naszym „produktem” jest kompleksowa pomoc.  Przekażemy ci całą paletę  wyboru odpowiedniego rodzaju pomocy, tym samym maksymalnie poszerzając możliwości twojego zarobku.

Pomoc finansowo-prawna osobom poszkodowanym to innowacyjny i jeden z najbardziej rentownych produktów w branży MLM. Dlaczego? Pokazują to statystyki.  Wartość rynku branży finansowo-prawnej sięga kilkuset miliardów złotych, a składają się na niego rynek odszkodowań, finansów, windykacyjny, OFE , polisolokaty, a także pomoc prawna i wszelkiego typu sprawy cywilne.  

U nas masz cały pakiet możliwości pomocy finansowo-prawnej do zaoferowania Klientowi, a nie tylko jeden produkt – pomyśl, jak to się przekłada na Twoje zarobki…

Dlaczego warto pracować w tej branży?

  •  biznes z rentownym produktem
  • biznes bez kosztów stałych
  • biznes bez ryzyka kryzysu w koniunkturze
  • biznes odporny na sezonowość sprzedaży
  • biznes z możliwością zarabiania naprawdę dużych pieniędzy
  • biznes, z którym nigdy nie zostaniesz sam
  • biznes, dzięki któremu będziesz robić to, co lubisz

Ścieżka kariery.

A teraz wyobraź sobie swoje możliwości zarobkowe – pokażemy ci ścieżkę kariery w Arbiter S.A.

Pracujemy na dwóch planach marketingowych. Są one oparte na różnicy procentowej. Oba jasne i przejrzyste.  Wiemy, jak ważny jest szybki start, dlatego rozpoczynający z nami współpracę Liderzy posiadający zorganizowane struktury otrzymują samochód służbowy wraz z kartą paliwową i stałe warunki wynagrodzenia. Dzięki temu cała ich grupa networkingowa może szybko zacząć budować swoją drabinę do sukcesu.

Nie czekaj, dołącz do nas jeszcze dziś! Umów się na spotkanie, jeśli chcesz poznać szczegółowy Plan Marketingowy.

Zusammenkunft

Zostaw swoje dane

* Pola wymagane

Nagrody i Wyróżnienia