Portal Bankier.pl przeprowadził kolejną edycję badania dotyczącego sytuacji związanej z kredytami pseudofrankowymi. Blisko ¼ respondentów jest w trakcie postępowania sądowego z bankiem lub ma takie za sobą. W pierwszej kolejności portal udostępnił wyniki badań odnoszące się do grupy frankowiczów, którzy nie podjęli jeszcze decyzji o rozpoczęciu sporu z bankiem. Jak wygląda ich sytuacja i spojrzenie na problem?  
„Badani w większości twierdzą, że w ich umowach znajdują się klauzule niedozwolone. 40 proc. respondentów ma takie przekonanie, ale nie poszukiwało potwierdzenia w konsultacjach z fachowcami. 34 proc. respondentów deklarowało, że istnienie klauzul niedozwolonych potwierdził prawnik, z którym się kontaktowali.”
  Dlaczego frankowicze podejmują decyzję o rozpoczęciu walki z bankiem? Co ich do tego skłoniło? Jako najważniejszy powód frankowicze wskazali przede wszystkim wyrok TSUE.  

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się po bezpłatną analizę swojej umowy kredytowej, nadszedł ten czas. Wyślij skan umowy na adres frankowicze@arbitersa.pl i dołącz do zadowolonych klientów, którzy nie są już frankowiczami.

Więcej  “tutaj”