Pandemia koronawirusa wywołała kryzys odczuwany przez wiele firm, w tym również banki. Fakt, że wiele banków nie rozwiązało problemu związanego ze sprzedawanymi przed laty kredytami frankowymi tylko potęguję ich niezbyt dobrą sytuację… Jak czytamy na portalu: Sektor zmierzy się z niską rentownością, wzrosną opłaty za korzystanie z usług bankowych – ocenili prezesi banków. Ich zdaniem, obecna sytuacja sprawia, że ‘nie jest to już kraj dla wszystkich banków.”
“Cieniem na dobrym rozwoju sektora bankowego kładzie się system regulacyjny w Polsce, który przez wiele lat był zaklinany jako bardzo dobry, bardzo efektywny. Natomiast w nową dekadę 2020 roku i następne lata wchodźmy w ciężarem nierozwianych spraw systemowych, zaczynając od kredytów walutowych we frankach, gdzie regulacje poszły w takim kierunku, że zaczynamy się zastanawiać, czy w ogóle warto udzielać kredytów (…)”

– powiedział prezes PKO BP Zbigniew Jagiełło.

Prezes poinformował, że PKO BP otrzymał pierwszy pozew, który kwestionuje także funkcjonowanie kredytu hipotecznego w złotych.   Pod tym linkiem: https://frankowicze.arbitersa.pl/inny/ każdy frankowicz może wysłać skan swojej umowy frankowej do BEZPŁATNEJ ANALIZY PRAWNEJ.    Jakie są korzyści? ⇒ niezobowiązująca rozmowa ze specjalistą ⇒ darmowa analiza prawna zapisów umowy ⇒ darmowe wyliczenie nadpłaconych rat ⇒ darmowe wyliczenie “oszczędności” w razie unieważnienia umowy ⇒ profesjonalne zalecenia prawne Warto skorzystać i zrobić pierwszy krok by walczyć o swoje prawa!  

Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś się po bezpłatną analizę swojej umowy kredytowej, nadszedł ten czas. Wyślij skan umowy na adres frankowicze@arbitersa.pl i dołącz do zadowolonych klientów, którzy nie są już frankowiczami.

Więcej  “tutaj”