Poznaj powody, dzięki którym uwolnisz się od kredytu!

W polskich sądach coraz częściej zapadają wyroki na korzyść frankowiczów. Przełomem w sprawie był wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, w którym to wydał orzeczenie, że w zawartych w Polsce umowach kredytu indeksowanego do waluty obcej, nieuczciwe warunki umowy dotyczące różnic kursowych nie mogą być zastąpione przepisami ogólnymi polskiego prawa cywilnego.


Pozwij swój bank!

Sprawa Państwa Dziubaków na nowo rozpaliła nadzieję wszystkich frankowiczów, że istnieje szansa na uwolnienie się od ciężaru jakim jest spłata ogromnych rat kredytowych, nierzadko stale rosnących. Poznaj powody, dla których warto zacząć walczyć o swoje prawa i dla których powinieneś znaleźć odwagę, żeby pozwać bank, z którym podpisałeś umowę pseudofrankową.  

WYŚLIJ FORMULARZ I OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ ANALIZĘ UMOWY KREDYTOWEJ

 

Frankowiczu odzyskaj nadpłacone raty!

Pierwszym, najważniejszym powodem do pozwania banku jest możliwość odzyskania nadpłacanych przez lata rat kredytu lub całkowite unieważnienie umowy. Kwoty, które odzyskujemy dla naszych Klientów sięgają nawet do kilkudziesięciu tysięcy.  

Pewna wygrana!

Jedynym właściwym kryterium oceny niezgodności warunków z prawem jest interes kredytobiorcy. Dlatego pewna wygrana jest kolejnym z powodów, dla których warto pozwać bank! Właściwie wszystkie umowy pseudofrankowe podpisywane w tamtych latach zawierały klauzule abuzywne czyli niedozwolone. Aby sprawdzić czy takie zapisy widnieją też twojej umowie, wystarczy zgłosić się do nas po bezpłatną analizę.

„Jeżeli po usunięciu nieuczciwych warunków charakter i główny przedmiot tych umów może ulec zmianie w zakresie, w jakim nie podlegałyby one już indeksacji do waluty obcej równocześnie podlegając stopie oprocentowania opartej na stopie obowiązującej w odniesieniu do tej waluty, prawo Unii nie stoi na przeszkodzie unieważnieniu tych umów”

  [caption id="attachment_2697" align="aligncenter" width="575"] Zgłoś się do na po BEZPŁATNĄ analizę umowy![/caption]  

Nie zwlekaj!

Równie ważnym powodem co pewna wygrana, jest czas. W tym miesiącu przedawnia się kolejna rata Twojego kredytu pseudofrankowego. Nie daj zarabiać bankom niezgodnie z prawem. Możesz odzyskać nadpłacone raty i inne bezprawnie pobrane opłaty, które nie są starsze niż 10 lat. Z każdym miesiącem przybywa sądowych pozwów przeciwko bankom. Będzie to skutkowało coraz lepszą i bardziej zwartą linią orzecznictwa. Każdy wyrok na korzyść frankowicza wzmacnia pozycję całej społeczności osób uwikłanych w kredyty pseudofrankowe.      
‼️Prześlij nam skan umowy do BEZPŁATNEJ ANALIZY na adres: frankowicze@arbitersa.pl
➡️ Więcej na naszej stronie, poświęconej #frankowiczom https://frankowicze.arbitersa.pl/