Kiedy decydujemy się pozwać bank, musimy zdawać sobie sprawę, że walka będzie ciężka.

Przegrywając możemy wiele stracić, dlatego w tak dużych sprawach potrzebny jest specjalista - prawnik. W pozwach dotyczących kredytów pseudofrankowych, mimo że orzecznictwo staje się coraz bardziej jednolite, trzeba zdawać sobie sprawę z przede wszystkim finansowych możliwości banków do obrony.


Wygrana w pojedynkę

Posiadając kredyt we frankach szwajcarskich, często decydujemy się na batalię sądową z bankiem, musimy jednak pamiętać, że są to ogromne instytucje, które nie szczędzą na profesjonalną obronę, dlatego bardzo ważne jest podjęcie decyzji o współpracy z odpowiednią kancelarią prawną. Wygranie tak skomplikowanej sprawy w pojedynkę jest wręcz niemożliwe.  

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZGŁOŚ SIĘ PO BEZPŁATNĄ ANALIZĘ PRAWNĄ UMOWY

 

Kiedy iść do sądu?

Jeżeli zaliczamy się do osób posiadających umowy kredytowe pseudofrankowe, a w umowie widnieją klauzule abuzywne, inaczej niedozwolone, możemy wykazać, że bank działał na naszą niekorzyść. Sprawy te są jednak nierzadko bardzo skomplikowane, a walka nie będzie równa jeżeli nie mamy po swojej stronie doświadczonego prawnika, który mógłby nas reprezentować przed sądem.  

Prawnik -  czy warto?

Frankowiczu - decydując się na spór z bankiem musisz być przygotowany pod każdym kątem. Znajomość prawa, umiejętność pisania pozwów oraz wszelakich pism potrzebnych do podjęcia walki, to cenne umiejętności, które na pewno będą nam potrzebne. Nie każdy jest gotowy na niesienie tak wielkiego ciężaru na swoich barkach, dlatego jest to idealny powód aby zwrócić się o pomoc do specjalisty. Prawnik pomoże nam się z tym uporać.    

Kancelaria Prawna Arbiter  istnieje na rynku od ponad 10 lat i oferuje kompleksową obsługę prawną wszelkich problemów związanych z kredytami frankowymi, poczynając od bezpłatnej analizy państwa umowy.

Współpracują z nami jedni z najlepszych prawników i analityków, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowiczów. W oparciu o profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy z zakresu prawno-finansowego, koncentrując się w swych działaniach na wypracowanych wartościach określonych poprzez człowieka, etykę i rzetelność, dążymy do najefektywniejszego zakończenia postępowania, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort Klienta przez cały proces prowadzenia sprawy.