Staranie się o należne odszkodowanie, po tym jak ubezpieczyciel zaniżył je lub całkowicie odmówił wypłaty to niełatwa droga.

Szczególnie kiedy do odzyskania są bardzo wysokie kwoty, warto podjąć współpracę z doświadczoną kancelarią. Rzetelne firmy z doświadczeniem i odpowiednim zespołem, mają o wiele większe szanse na skuteczne dochodzenie kwot.


 

Odszkodowanie w wielu przypadkach jest rzeczą normalną i większość poszkodowanych decyduje się na zgłoszenie swojej sprawy do ubezpieczalni. Nieświadomość i niewiedza często jednak doprowadzają do sytuacji, w których poszkodowany przystaje na kwotę, jaka naprawia powstałą wskutek szkodę jedynie w nieznacznej części.

Kiedy już poszkodowany podejmie decyzję o odzyskaniu należnej kwoty, wtedy warto zdecydować się na pomoc, ponieważ walka w pojedynkę może być naprawdę ciężka. Szukając kancelarii, która zajmie się naszą sprawą, znajdziemy wiele firm obiecujących wysokie wyniki i załatwienie wszelkich formalności w imieniu poszkodowanego.

 

Na co więc zwrócić uwagę szukając kancelarii, która zajmie się odzyskaniem należnego odszkodowania?

 

DOŚWIADCZENIE

Powinno być ono mierzone sukcesami danej kancelarii w odzyskiwaniu należnego odszkodowania. Warto sprawdzić ile prawomocnych wyroków posiada kancelaria.  

ODZYSKAJ NALEŻNE ODSZKODOWANIE!

 

RYNEK

Ważne jest, jak długo kancelaria działa na rynku i od jakiego czasu specjalizuje się w tematyce odzyskiwania odszkodowań.  

ZESPÓŁ

Zaplecze merytoryczne jest bardzo ważne, a to wiąże się z zespołem jakim dysponuje dana kancelaria. Zespół ten powinni budować nie tylko adwokaci, ale również analitycy finansowi jak i rzeczoznawcy. Gwarantuje to stałość obsługi i bardzo dobrą współpracę na każdym etapie.   Arbiter S.A.     

WYNAGRODZENIE

Warto już na samym początku zwrócić uwagę na to, w jaki sposób kancelaria pobiera swoje wynagrodzenie i czy dany sposób będzie nam odpowiadał. Rzeczą oczywistą jest iż każda z kancelarii ma prawo kształtować ceny oferowanych przez siebie usług w sposób indywidualny, zgodnie z wewnętrzną polityką firmy.

 

Naszym celem jest zwrócić uwagę na najważniejsze kwestie, którymi powinniśmy kierować się podczas wyboru kancelarii tak abyśmy mogli dokonać go świadomie, po odpowiednim porównaniu ofert i zsumowaniu wszystkich kosztów.