Aktualności

Aktualności Arbiter S.A.

Działamy na terenie całej Polski i z każdym rokiem rozbudowujemy swoje struktury.

Dział Prawny

Dział Rozwoju Biznesu

Dział Analiz

Dział Administracji

Dział Marketingu

Dział Sprzedaży

“Arbiter S.A. tworzy zespół specjalistów. Jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i zaangażowania, których dzieli wspólny cel, mianowicie pomoc drugiemu człowiekowi.
Od lat budujemy bezcenne relacje, które umożliwiają nam współpracę na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzy kilka działów, które wspólnie napędzają się do działania.”

 

Prezes Arbiter S.A.
Radosław Siejka

TYM SIĘ KIERUJEMY

W oparciu o profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy z zakresu prawno-finansowego, koncentrując się w swych działaniach na wypracowanych wartościach określonych poprzez człowieka, etykę, partnerstwo i rzetelność, dążymy do najefektywniejszego zakończenia postępowania, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort Klienta przez cały proces prowadzenia sprawy.


CZŁOWIEK

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i bezpieczeństwo człowieka, który staje się naszym Klientem. Przekazując nam swoją sprawę ma pewność, że zajmiemy się wszystkimi czynnościami z tym związanymi w sposób kompleksowy.


ETYKA

Wdrożony Kodeks Etyczny Arbiter S.A. jest gwarancją wysokiej jakości usług uwzględniających wszelkie normy moralne stosowane przez cały zespół w codziennych działaniach.


PARTNERSTWO

Współdziałamy w realizacji zadań dla osiągnięcia przyjętego celu. Nasza postawa prezentowana wobec klientów, charakteryzuje się wzajemnym poszanowaniem, odpowiedzialnością i otwartością na współpracę.


RZETELNOŚĆ

Głęboka odpowiedzialność za podejmowane działania, rzetelność i precyzyjność w stosowanych procedurach oraz odwoływanie się do uniwersalnych wartości etycznych stanowią nieodłączny atrybut naszej pracy. Podczas udzielania pomocy prawnej promujemy rzetelną i solidną obsługę każdego Klienta i jego sprawy.

WARTO ZOBACZYĆ

WYPADEK MOTOCYKLOWY

Klientka, dla której odzyskaliśmy należne odszkodowanie opowiada
o zdarzeniach po wypadku i przebiegu współpracy z Kancelarią Arbiter.

W wieku 21 lat Pani Joanna miała wypadek motocyklowy. Sprawca wypadku wymusił pierwszeństwo. Po wielu operacjach ratujących życie Pani Joanna może opowiedzieć o całym zdarzeniu. Z naszą Klientką rozmawia Magdalena Wawrzyniak.

ROZMOWA Z PREZESEM ARBITER S.A.

Magdalena Wawrzyniak w rozmowie z Prezesem Arbiter S.A. Radosławem Siejką

W sierpniu 2020 roku udało nam się porozmawiać z Prezesem Arbiter S.A. Radosławem Siejką. Podczas krótkiego wywiadu poruszone zostały kwestie dotyczące skutecznego modelu biznesowego w branży finansowo-prawnej oraz dostosowania się firmy do obecnej sytuacji związanej z Covid-19.

WYBÓR KANCELARII

O tym na co zwrócić uwagę podczas wyboru kancelarii prawnej mówi Małgorzata Ziółkowska – Dyrektor ds. Sprzedaży Arbiter S.A.

Wybór odpowiedniego pełnomocnika procesowego w sporze dotyczącym kredytu pseudofrankowego jest niezwykle ważny. Na co każdy kredytobiorca powinien zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o wyborze kancelarii prawnej opowiada Małgorzata Ziółkowska.

CZY BANK MOŻE ŻĄDAĆ WYNAGRODZENIA ZA KORZYSTANIE Z KAPITAŁU?

Temat wynagrodzenia banku za korzystanie z kapitału omawia
Kamil Kosowski – Radca Prawny Arbiter S.A.

Czy bank może żądać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału? W naszych materiałach wyjaśniamy kwestię kredytów pseudofrankowych, tego jakie stanowisko wobec frankowiczów przyjmuje TSUE, jakie klauzule abuzywne zawierają umowy kredytowe oraz wiele innych.

KLAUZULE ABUZYWNE STOSOWANE PRZEZ BANKI

O klauzulach abuzywnych jakie stosowały bank opowiada
Kamil Kosowski – Radca Prawny Arbiter S.A.

Z materiału dowiedzą się Państwo jakie klauzule abuzywne zawierają umowy kredytowe.  W naszych materiałach wyjaśniamy kwestię kredytów pseudofrankowych, tego jakie stanowisko wobec frankowiczów przyjmuje TSUE oraz wiele innych.

OPINIE PREZESA UOKIK I RZECZNIKA FINANSOWEGO W SPRAWIE FRANKOWICZÓW

O tym jakie stanowisko przyjął prezes UOKiK oraz RF mówi
Kamil Kosowski – Radca Prawny Arbiter S.A.

Z naszych materiałów dowiedzą się Państwo czym tak naprawdę są kredyty pseudofrankowe, jakie stanowisko wobec frankowiczów przyjmuje TSUE, jakie klauzule abuzywne zawierają umowy kredytowe oraz wiele innych wartościowych rzeczy.

ARBITER S.A. POMAGA

Od lat Arbiter S.A. wspiera grupę “Oleśnickie Bidy”, która pomaga bezdomnym zwierzakom.

Cały dochód przekazywany jest na tworzenie schronisk/przytulisk dla bezdomnych zwierząt lub wspieranie ich prowadzenia. Zwalczanie wszelkich przejawów okrucieństwa wobec zwierząt, bezpośrednio działając w ich obronie niosąc im pomoc i zapewniając opiekę lekarską oraz aktywne działanie w zakresie przestrzegania praw zwierząt. Aby zobaczyć certyfikat kliknij tutaj.

ZYGMUNT CHAJZER POLECA ARBITER S.A.

Dla Pana Zygmunta odzyskaliśmy niesłusznie pobraną opłatę likwidacyjną przy polisolokacie.

Pan Chajzer dołączył do grona klientów Arbiter S.A. powierzając nam sprawy dotyczą­ce posiadanych polisolokat, które w sposób nieuczciwy były sprzedawane jeszcze kilka lat temu. Umowy polisolokat, zawierały szereg klauzul abuzywnych, co sprawiało, że zawar­ta umowa stawała się niezgodna
z prawem. Aby osiągnąć sukces i odzyskać dla Pana Zygmunta Chajzera bezprawnie pobrane środki, musieliśmy skierować przeciwko ubezpieczycielowi sprawę do sądu.

OPINIE KLIENTÓW - POSZKODOWANY MACIEJ CZARNIECKI

Pan Maciej o współpracy z Kancelarią Arbiter.

Pan Maciej jest kolejnym Klientem, który zgłosił się do nas po pomoc
w odzyskaniu pieniędzy z nienależnie pobranej opłaty likwidacyjnej. Odzyskaliśmy bezprawnie pobrane środki.

FUNDACJA SMILE TOGETHER

W radzie nadzoru Fundacji Smile Together zasiada Prezes Arbiter S.A. Radosław Siejka.

Fundacja Smile Together to działalność nadzorowana przez Ministerstwo Zdrowia. Działa ona na rzecz dzieci i młodzieży, wspierając zdrowy rozwój młodego pokolenia ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia jamy ustnej poprzez profilaktykę, wczesne wykrywanie i leczenie. Założycielem Fundacji jest dentysta Damian Nasulicz.

Wesprzyj fundację – kliknij.

OPINIE KLIENTÓW - POSZKODOWANA MONIKA MŁOCEK

Pani Monika o współpracy z Kancelarią Arbiter.

Wieś Strzelce nawiedziła powódź. Rodzina Pani Moniki Młocek dzięki pomocy prawników Arbiter S.A. odzyskała pieniądze pozwalające na remont budynku mieszkalnego.

OPINIE KLIENTÓW - POSZKODOWANY STANISŁAW NYKA

Pan Stanisław o współpracy z Kancelarią Arbiter.

Pan Stanisław myślał, że to tylko burza – okazało się, że w kilkanaście minut wichura zniszczyła gospodarstwo. Olbrzymie zniszczenia i straty.
Pieniądze z ubezpieczenia były bardzo małe. Dzięki naszej pomocy udało się odzyskać kwotę satysfakcjonującą i co ważne, udało się odbudować zniszczone budynki.

FRANKOWICZE - NA CZYM TAK NAPRAWDĘ POLEGA ICH PROBLEM

O problemie frankowiczów opowiada
Kamil Kosowski – Radca Prawny Arbiter S.A.

Z naszych materiałów dowiedzą się Państwo czym tak naprawdę są kredyty pseudofrankowe, jakie stanowisko wobec frankowiczów przyjmuje TSUE, jakie klauzule abuzywne zawierają umowy kredytowe oraz wiele innych wartościowych rzeczy.

ODZYSKAMY NALEŻNE ODSZKODOWANIE

Walczymy z ubezpieczycielem o należne odszkodowanie .

Walczymy z ubezpieczycielem o należne odszkodowanie w takich sytuacjach, jak: wypadki komunikacyjne, wypadki śmiertelne, szkody majątkowe, szkody osobowe, błędy medyczne, wypadki w pracy i inne zdarzenia.

ARBITER S.A. POMAGA

Cały zespół Arbiter S.A. zbiera nakrętki, które przekazywane są fundacji “Potrafię Pomóc”

Cały dochód ze zbiórki nakrętek przeznaczany jest na poczet realizowania statutowych celów Fundacji „Potrafię Pomóc”, a są to m. in.: finansowanie rehabilitacji, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, turnusy rehabilitacyjne. Zobacz plakat.

WYROKI TSUE W SPRAWIE FRANKOWICZÓW

O wyrokach TSUE w sprawie frankowiczów opowiada
Kamil Kosowski – Radca Prawny Arbiter S.A.

Z naszych materiałów dowiedzą się Państwo czym tak naprawdę są kredyty pseudofrankowe,  jakie klauzule abuzywne zawierają umowy kredytowe oraz wiele innych wartościowych rzeczy.

OPINIE KLIENTÓW - POSZKODOWANA KAROLINA SZULTKA

Pani Karolina o współpracy z Kancelarią Arbiter.

Olbrzymia wichura przeszła przez województwo kujawsko-pomorskie. Zniszczyła dorobek życia wielu rodzin. Pani Karolina zgłosiła się do firmy Arbiter S.A. po pomoc. Odzyskaliśmy należne odszkodowanie odszkodowanie, dzięki któremu Pani Karolina mogła pokryć koszty związane z odbudową domu.

NAJCZĘŚCIEJ POWTARZANE TEZY W WYROKACH PRAWOMOCNYCH

Najczęściej powtarzane tezy w wyrokach prawomocnych przedstawia
Kamil Kosowski – Radca Prawny Arbiter S.A.

Z naszych materiałów dowiedzą się Państwo czym tak naprawdę są kredyty pseudofrankowe, jakie stanowisko wobec frankowiczów przyjmuje TSUE, jakie klauzule abuzywne zawierają umowy kredytowe oraz wiele innych wartościowych rzeczy.

Nagrody i Wyróżnienia

error: Ta strona jest chroniona!