Aktualności

30 wrz
2022

MBANK Z OFERTĄ DLA FRANKOWICZÓW!

Przegląd prasy - frankowicze

mBank rusza z programem ugód dla aktywnych klientów z kredytami frankowymi. Zdaniem analityków może to być atrakcyjniejsza propozycja niż z pilotażu.

16 sie
2022

JEDNORAZOWE ODSZKODOWANIE Z ZUS 2022

Jednorazowe odszkodowanie to forma pomocy z ZUS skierowana do ubezpieczonych, którzy są niezdolni do pracy, bo z powodu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej doznali stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu. Jak uzyskać jednorazowe odszkodowanie i ile wynosi? Sprawdź komu przysługuje!

04 sie
2022

LICZBA SPRAW SĄDOWYCH PRZECIWKO MBANK ROŚNIE

Przegląd prasy - frankowicze

Liczba spraw sądowych wytoczonych przez klientów mBanku dotyczących kredytów we frankach szwajcarskich wzrosła do 15 959 na koniec czerwca, wobec 13 373 na koniec ubiegłego roku.

21 lip
2022

UPAŁ A PRACA – OBOWIĄZKI PRACODAWCY

Kilka z działań, które pracodawca powinien podjąć w czasie upałów, aby poprawić warunki pracy to: skrócenie czasu pracy, wprowadzenie dodatkowych przerw, napoje dla pracowników.

07 lip
2022

SN ODDALIŁ SKARGI NADZWYCZAJNE RPO

Przegląd prasy - frankowicze

Sąd Najwyższy w Izbie Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych oddalił skargi nadzwyczajne Rzecznika Praw Obywatelskich wywiedzione względem wyroków oddalających powództwa kredytobiorców w sprawach dotyczących tzw. kredytów frankowych.

21 cze
2022

WZROST RAT KREDYTU WE FRANKACH SZWAJCARSKICH

Przegląd prasy - frankowicze

Frankowicze powinni szykować się na znaczący wzrost raty kredytu – ostrzega Marek Rogalski, analityk walutowy DM BOŚ. Możliwe, że kurs franka wkrótce przebiję barierę 5 zł.