Benefit Prawny

Arbiter Benefit Prawny

Arbiter S.A. na rynku usług prawnych działa już od 10 lat. Nasze zespoły adwokatów i radców prawnych rozwiązują problemy prawne wymagające specjalistycznej wiedzy. Obecnie naszym flagowym produktem jest program Arbiter Benefit Prawny, w ramach którego dostarczamy pracodawcom skuteczne rozwiązania z obszaru pozapłacowych świadczeń pracowniczych. 

Arbiter Benefit Prawny jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzebę korzystania z usług prawnych, obawę przed kosztami z tym związanymi, a także trudność w zrozumieniu prawa i przełożeniu go na indywidualne sprawy milionów Polaków. Nasz system ochrony prawnej skierowany jest do pracodawców, aby mogli oni zapewnić swoim pracownikom, a nawet ich najbliższym bezpieczeństwo prawne. Dzięki wdrożeniu Programu Arbiter Benefit Prawny, zarówno każdy pracownik, jak i jego rodzina, będą mogli skorzystać z porady i wsparcia prawnego zawsze, gdy tylko pojawi się u nich taka potrzeba.

 

Usługa Arbiter Benefit Prawny staje się standardem wśród benefitów pozapłacowych i jest często ważnym argumentem rekrutacyjnym.

DZIĘKI PROGRAMOWI ARBITER BENEFIT PRAWNY TWOI PRACOWNICY OTRZYMUJĄ DOSTĘP DO ELITARNEJ USŁUGI PRAWNEJ

ikonka_bordo_2

WSPARCIE PRAWNIKA

specjalistyczne wsparcie prawne przekazane prostym i zrozumiałym językiem

ikonka_bordo_1

PORADY PRAWNE

telefoniczne konsultacje prawne

ikonka_bordo_3

WZORY DOKUMENTÓW

nielimitowany dostęp do wielu użytecznych wzorów dokumentów, umów oraz tekstów prawnych

TWÓJ PRACOWNIK DOCENI BENEFIT PRAWNY

W poszukiwaniu pomocnych informacji prawnych w internecie lub wśród znajomych, czy też załatwiając różne sprawy w urzędach i sądach, tracimy bardzo dużo czasu. Niepotrzebnie. Opieka prawna w ramach Arbiter Benefit Prawny pozwoli zaoszczędzić cenny czas i poświęcić się pracy. Pracownik będzie mógł powierzyć swoje sprawy prawnikowi, który zadba o jego interesy i zajmie się każdym tematem.

Arbiter Benefit Prawny to wartościowa pomoc w sytuacjach, które zajmują czas wolny pracowników lub sprawiają im kłopot. Dzięki telefonicznym konsultacjom i poradom prawnym, pracownik zaoszczędzi nie tylko czas i energię, ale też pieniądze. Nie będzie tracił czasu w pracy na rozwiązywanie swoich problemów.

Bez względu na to, czy będzie to sprawa reklamacji towaru bądź usługi, analiza umowy najmu mieszkania, czy też problem z uzyskaniem odszkodowania za odwołany lub opóźniony lot albo zgubiony przez linie lotnicze bagaż, pracownik uzyska specjalistyczne wsparcie, które pomoże skutecznie wyegzekwować jego prawa.

Dzięki wskazówkom od prawnika jest też w stanie podejmować lepsze decyzje i uniknąć popełnienia błędu w sytuacjach, które wiążą się z konsekwencjami prawnymi.

WDRAŻAJĄC PROGRAM ARBITER BENEFIT PRAWNY MAKSYMALIZUJEMY KORZYŚCI Z PODJĘCIA PRACY W TWOJEJ FIRMIE, WZMACNIAJĄC JEDNOCZEŚNIE WIZERUNEK FIRMY NA RYNKU PRACY.

JAK TO DZIAŁA?

1

dzwonisz na dedykowaną infolinię

2

otrzymujesz poradę prawną

3

masz gotowe rozwiązanie problemu prawnego

Klienci Programu Arbiter Benefit Prawny mogą liczyć na nasze wsparcie i doradztwo, a w szczególności na:
 • icon

  telefoniczne konsultacje prawne

 • icon

  analizę dokumentów prawnych

 • icon

  wskazanie obowiązujących w zakresie danego problemu aktów i podstaw prawnych

 • icon

  nieograniczony dostęp do gotowych wzorów dokumentów prawnych

 • icon

  pomoc prawną od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 22.00.

 • icon

  profesjonalną pomoc prawną w zakresie: spraw rodzinnych, spadków, darowizn, dziedziczenia, rozwodów, alimentów, odszkodowania i zadośćuczynienia, analizy i/lub sporządzenia umowy najmu czy umowy kupna-sprzedaży, pomoc w sporach sąsiedzkich, reklamacje, prywatne sprawy urzędowe, ochrona danych osobowych, wykroczenia drogowe, zatrzymanie prawa jazdy, windykacja należności i wiele innych...

 • icon

  To nie wszystko, co zawiera Program Benefit Prawny. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

ARBITER BENEFIT PRAWNY
Z ekspertem rynku HR, Panem Jakubem Piątkiem, rozmawia Magdalena Wawrzyniak.

Jak funkcjonują benefity pozapłacowe na rynku pracy?  Co zrobić by utrzymać pracownika i zbudować z nim perspektywiczne relacje zawodowe? O tym wszystkim opowie Jakub Piątek – ekspert rynku HR, doradca i szkoleniowiec kadry zarządzającej zasobami ludzkimi, a także twórca Turkusowego Klubu HR.

Zapraszamy!

ARBITER BENEFIT PRAWNY
Z kierownikiem działu HR, Panią Dorotą Sówką, rozmawia Magdalena Wawrzyniak.

Oferta benefitów pozapłacowych stale się zmienia, ale cały czas brakuje czegoś wyjątkowego, wyposażonego w szereg wartości i korzyści. O tym, jakie benefity są najbardziej atrakcyjne dla pracowników opowie Dorota Sówka – kierownik działu HR.

Zapraszamy!

ARBITER BENEFIT PRAWNY
Z Prezesem firmy Arbiter S.A., Panem Radosławem Siejką, rozmawia Magdalena Wawrzyniak.

Skąd pomysł na wdrożenie programu Arbiter Benefit Prawny? Do kogo jest skierowany i kto może z niego korzystać? Jakie niesie za sobą korzyści dla pracodawców i pracowników? Na te pytania odpowie Prezes Arbiter S.A. – firmy, która jest operatorem programu Arbiter Benefit Prawny.

Zapraszamy!

Skontaktuj się ze mną!

Magdalena Wawrzyniak

Project Manager

kom. 575 254 553

magdalena.wawrzyniak@arbitersa.pl

Nagrody i Wyróżnienia

error: Ta strona jest chroniona!