NOWOŚCI NA STRONIE POŚWIĘCONEJ FRANKOWICZOM

16 kw.
2020
Nowości na stronie poświęconej frankowiczom

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie i aktywność związaną ze współpracą z naszymi Specjalistami ds. kredytów pseudofrankowych.

Znaczna część Klientów, którzy w tym tygodniu wysłali skan swojej umowy kredytowej do analizy prawnej, takie wyliczenie i analizę zapisów umowy już otrzymała. Do odzyskania mają Państwo wiele tysięcy złotych! Cieszy nas fakt, że podjęliście decyzję o walce z bankiem i odzyskaniu nadpłaconych rat. Robimy wszystko co w naszej mocy, by w tej trudnej sytuacji związanej z panującą pandemią koronawirusa, ułatwić Państwu wszystkie czynności związane z rozpoczęciem procesu walki z bankiem.

 

Do osób, które jeszcze nie podesłały swojego skanu umowy, mamy ogromną prośbę – poświęćcie najbliższy weekend na odszukanie dokumentów i przesłanie ich do analizy tak, aby Wasi Opiekunowie z ramienia Arbiter S.A. mogli już w poniedziałek zlecać analitykom pracę nad Waszymi umowami kredytowymi. Przypominamy, że analiza i jej omówienie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Dzięki temu będą mieli Państwo pełny pogląd na sprawę, co pozwoli Wam podjąć świadomą decyzję o dalszych działaniach.

 

 

Na naszej stronie www.frankowicze.arbitersa.pl wprowadziliśmy aktualizację wyroków w sprawach frankowych z 2019 i 2020 roku.

Kancelaria Prawna Arbiter

Kancelaria Prawna Arbiter
author