O nas

O Arbiter S.A.

Pomoc prawna

Arbiter S.A. to firma założona w 2009 roku. Swą działalność opieramy na pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom.

Pomagamy klientom w kwestiach wymagających specjalistycznej wiedzy prawnej. Oferowana przez nas obsługa prawna obejmuje:

Działamy na terenie całej Polski i z każdym rokiem rozbudowujemy swoje struktury, dzięki którym pozyskujemy nowych klientów, dążąc do stania się liderem wśród firm w branży prawnej. Cechują nas szybkość działania, komfortowa komunikacja i wysoka skuteczność. Partnerskie relacje z klientami oraz gotowość do sprawnego świadczenia usług, niezależnie od miejsca i czasu, to ściśle przestrzegane przez nas priorytety.

Szereg spraw, którymi się zajmujemy, każdego dnia wzbogaca nas o nowe doświadczenia i umiejętności. Liczne szkolenia wewnętrzne, jakie oferujemy kadrze pracowników, budują profesjonalizm i rzetelność naszego zespołu, a dzięki nieustannie pogłębianej wiedzy nasza skuteczność cały czas rośnie.

Nasza Misja

W oparciu o profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy z zakresu prawno-finansowego, koncentrując się w swych działaniach na wypracowanych wartościach określonych poprzez człowieka, etykę i rzetelność, dążymy do najefektywniejszego zakończenia postępowania,
dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort Klienta przez cały proces prowadzenia sprawy.

Nasze działania skoncentrowane są na trzech wartościach

CZŁOWIEK

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i bezpieczeństwo człowieka, który staje się naszym Klientem. Rozpościeramy nad nim parasol ochronny, dzięki któremu czuje on komfort i spokój. Przekazując nam swoją sprawę ma pewność, że zajmiemy się wszystkimi czynnościami z tym związanymi w sposób kompleksowy. Nasz Klient wie, że działania Arbiter S.A. przyniosą pożądany skutek.

ETYKA

Wdrożony Kodeks Etyczny Arbiter S.A. jest gwarancją wysokiej jakości usług uwzględniających wszelkie normy moralne stosowane przez cały zespół w codziennych działaniach. Wszelkie nieporozumienia, które często pojawiają się na drodze prowadzonego postępowania, rozwiązujemy poprzez skuteczne mediacje, dzięki którym wyznaczony cel osiągamy szybciej i z najlepszym efektem dla naszego Klienta.

RZETELNOŚĆ

Głęboka odpowiedzialność za podejmowane działania, rzetelność i precyzyjność w stosowanych procedurach oraz odwoływanie się do uniwersalnych wartości etycznych stanowią nieodłączny atrybut naszej pracy. Podczas udzielania pomocy z zakresu prawno-finansowego promujemy rzetelną i solidną obsługę każdego Klienta i jego sprawy, dbając przy tym o umocnienie wzorców rzetelności, uczciwości i wzajemnej współpracy.

Wyślij zapytanie

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert marketingowych, kontaktu telefonicznego i mailowego.

Nagrody i Wyróżnienia