Szybka pomoc!

Porozmawiaj z nami!

Odszkodowania

Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie? Chcesz skorzystać z dopłaty do odszkodowania? Otrzymaj pieniądze szybko i bez zbędnych formalności! Skontaktuj się z nami!

Odkupimy szkody na nieruchomościach mieszkalnych, gospodarczych, przemysłowych, które wydarzyły się do 3 lat wstecz.

Zobacz za co możemy odzyskać Twoje odszkodowanie!

Pożar nieruchomości

Zalanie nieruchomości

Uszkodzony dach

Wypadek drogowy

Wypadek motocyklisty

Wypadek w pracy

Wypadek pieszego

Nieszczęśliwy wypadek

Szkoda osobowa

odszkodowań
jest zaniżonych
 

Osoby poszkodowane mogą starać się o rentę wyrównawczą, czyli świadczenie, które ma na celu pokrycie kosztów z tytułu zwiększonych potrzeb na opiekę medyczną i leczenie.

Jest to rekompensata za poniesione krzywdy fizyczne i psychiczne. Towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek wypłaty zadośćuczynienia za poniesiony ból i cierpienie.

Wiele osób poszkodowanych wskutek wypadku musi zrezygnować z pracy. W tej sytuacji każdy poszkodowany ma prawo ubiegać się o rekompensatę z tytułu utraconego dochodu. 

Jest to jednorazowe świadczenie pieniężne, które w przypadku szkód osobowych ma na celu pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji,  zakupu leków, itd. lub w przypadku szkód majątkowych pokrycia kszotów wszelkich napraw oraz materiałów do tego potrzebnych.  Odszkodowanie ma zrekompensować straty materialne poniesione wskutek danego zdarzenia.

Zgłoś sprawę, nie zwlekaj!

ZGŁOŚ SPRAWĘ

3 proste kroki!

ZGŁOŚ SPRAWĘ

Wpisz w formularzu kontakt do siebie, a my oddzwonimy najszybciej jak to możliwe. Możesz też kontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem Infolinii 71 780 71 00.

OPISZ SPRAWĘ

Podczas rozmowy telefonicznej, opowiesz nam, co się wydarzyło, my dopytamy kilka szczegółów, aby wybrać najlepsze ścieżki postępowania do uzyskania jak najwyższego odszkodowania.

ODZYSKAJ PIENIĄDZE

Po podpisaniu umowy będziemy walczyć z ubzpieczycielem w Twoim imieniu. Odzyskane odszkodowanie przelejemy na Twoje konto, dzięki czemu od razu będziesz mógł naprawiać powstałą szkodę lub przeznaczyć pieniądze na jakikolwiek inny cel.