REFERENCJE

Zobacz co mówią nasi Klienci

"Posiadają Państwo odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające właściwą i profesjonalną ocenę sytuacji."

Hildegarda Liszka

“Profesjonalizm, znajomość prawa i konsekwencja w działaniu doprowadziły do pełnego sukcesu.”

Marzena i Robert Stec

“Na każdym etapie otrzymywałam rzeczową i fachową informację dotyczącą mojej sprawy i podjętych działań.”

Anna Solczyńska

OPINIE

Sprawdź opinie naszych Klientów

ZYGMUNT CHAJZER POLECA ARBITER S.A.

Dla Pana Zygmunta odzyskaliśmy niesłusznie pobraną opłatę likwidacyjną przy polisolokacie.
Wysokość opłaty likwidacyjnej została ustalona przez aktuariusza TU. Sprawa została przyjęta w czerwcu 2016 roku, a w połowie sierpnia skierowaliśmy do Towarzystwa Ubezpieczeniowego pismo z ostatecznym przedsądowym wezwaniem do zapłaty. Po negatywnej odpowiedzi, we wrześniu tego samego roku złożyliśmy pozew o zapłatę. W kwietniu 2017 roku sąd wydał wyrok o zapłatę na rzecz naszego Klienta

PANI JOANNA

Dla Pani Joanny odzyskaliśmy należne odszkodowanie po wypadku motocyklowym.

16 września 2015 roku, nasza Klientka uległa wypadkowi drogowemu, w przebiegu którego kierowca samochody w wyniku niezachowania należytej ostrożności zderzył się czołowo z jadącą prawidłowo motocyklem poszkodowaną. Postępowanie sądowe rozpoczęło się na początku 2017 roku. Ostatecznie sąd wydał wyrok w 2020 roku o zapłatę na rzecz naszej Klientk

KAROL SOBOLEWSKI

Dla Pana Karola odzyskaliśmy pieniądze z nienależnie pobranej opłaty likwidacyjnej.

W lutym 2017 r. Pan Karol zgłosił się do nas po pomoc w odzyskaniu opłat likwidacyjnych. Po odmownej decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego o zapłątę, skierowaliśmy sprawę na drogę sądową. Sąd wydar wyrok o zapłatę na rzecz naszego klienta w sierpniu tego samego roku.

DANUTA ADAMCZYK

Dla Pani Danuty odzyskaliiśmy należne odszkodowanie po powodzi.

Nasza Klientka zgłosiła się do nas po pomoc w odzyskaniu należnego odszkodowania po powodzi, w której wyniku uszkodzeniu uległ budynek mieszkalny. Sprawa toczyła się na etapie polubownym, poprzez mediacię, wezwania do zapłaty odzyskaliśmy dla Państwa Adamczyk satysfakcjonującą kwotę.

KRYSTYNA SŁOWIŃSKA

Dla Pani Krystyny odzyskaliśmy niesłucznie pobraną opłatę likwidacyjną przy polisolokacie.

Ubezpieczenie zostało dodane do kredytu deweloperskiego, który chciała zaciągnąć Klientka. Sprawę Pani Krystyny przyjęliśmy w październiku 2016 roku. W grudniu, po negatywnej odpowiedzi na przedsądowe wezwanie do zapłaty, złożyliśmy pozew o zapłatęprzeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowamu. Na początku stycznia 2018 r. sąd wydał wyrok o zapłatę na rzecz naszej Klientki.

MONIKA MŁOCEK

Dla Pani Moniki odzyskaliśmy należne odszkodowanie po powodzi.

Nasza Klientka zgłosiła się do nas po pomoc w odzyskaniu należnego odszkodowania po powodzi, w której wyniku uszkodzeniu uległ budynek mieszkalny. Należne odszkodowanie odzyskaliśmy na etapie polubownym.

STANISŁAW BARANOWSKI

Dla Pana Stanisława odzyskaliśmy należne odszkodowanie po wypadku samochodowym.

Pan Stanisław zgłosił się do nas po pomoc w odzyskaniu należnego odszkodowania po potrąceniu przez samochód osobowy. Po otrzymaniu niezbędnych dokumentów, takich jak: dokumentacja medyczna, faktury, itp. skierowaliśmy sprawę na drogę sądową. Sąd wyda wyrok o zapłatę na rzecz naszego Klienta.

PAULINA SOCHACKA

Dla Pani Pauliny odzyskaliśmy należne odszkodowanie po powodzi.

Nasza Klientka zgłosiłą się do nas po pomoc w odzyskaniu należnego odszkodowania po powodzi, w której wyniku uszkodzeniu uległ budynek mieszkalny, gospodarczy, budynek magazynowy oraz garaż wolnostojący. Po wezwaniu Towarzystwa Ubezpieczeniowego do zapłaty z tytułu ubezpieczenia budynku mieszkalnego oraz budynków gospodarczych oraz próbie ugodowej, razem z Klientką zfecydowaliśmy skierować sprawę na drogę sądową.
Ostatecznie sąd wydał wyrok o zapłatę na rzecz naszej Klientki.

Zobacz więcej na naszym kanale YouTube