WIBOR – ZŁOTÓWKOWICZE

WIBOR - ZŁOTÓWKOWICZE

Specjaliści z dziedziny prawa bankowego i kredytowego

Oferujemy pomoc prawną dla osób posiadających kredyt złotówkowy ze zmienną stopą procentową WIBOR. Wspieramy w zakresie prawnych aspektów związanych z umowami kredytowymi, takimi jak doradztwo, analiza dokumentów i reprezentacja przed sądami.

Nasi specjaliści z dziedziny prawa bankowego i kredytowego pomogą Ci w rozwiązaniu problemów związanych z kredytem. Dzięki naszej pomocy zyskasz pewność co do swoich praw i zwiększysz swoje szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia w sprawie kredytowej.

BEZPŁATNA ANALIZA UMOWY KREDYTOWEJ

WYLICZENIE KORZYŚCI FINANSOWYCH

OPIEKA I POMOC PRAWNA NA KAŻDYM ETAPIE PROWADZENIA SPRAWY

ODZYSKANIE NALEŻNYCH ŚWIADCZEŃ

“Poznaj bezpieczną drogę do wolności finansowej. Zapraszam do obejrzenia materiału wideo przygotowanego z myślą o kredytobiorcach.”

Małgorzata Ziółkowska
Dyrektor ds. Sprzedaży

ZYSKAJ BEZPIECZEŃSTWO FINANSOWE!

Miej swój budżet domowy pod kontrolą.

WYROKI NASZYCH KLIENTÓW W SPRAWACH BANKOWYCH

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE POZWU O WIBOR

Kredyty złotówkowe

Pozew o unieważnienie WIBOR to pozew przeciwko bankowi, którego celem jest uzyskanie zwrotu nadpłat wynikających z naliczenia niesłusznego oprocentowania kredytu hipotecznego lub innych rodzajów kredytów, które były oparte na stawce WIBOR.

BEZPŁATNIE PRZEANALIZUJEMY TWOJĄ UMOWĘ KREDYTOWĄ

Dowód niesłuszności oprocentowania – aby uzyskać zwrot nadpłat, konieczne jest udowodnienie, że bank naliczył niesłuszne oprocentowanie. 

GWARANTUJEMY POMOC ESKSPERTÓW

Zasady sporządzania pozwu – pozew o WIBOR musi być sporządzony zgodnie z określonymi wymaganiami formalnymi, w przeciwnym razie może zostać oddalony przez sąd. 

WSPÓLNIE USTALIMY STRATEGIĘ

Możliwość negocjacji – przed wniesieniem pozwu, warto rozważyć możliwość negocjacji z bankiem w celu uzyskania ugody. Jednakże strategia każdorazowo jest indywidualnie ustalana z Klientem.

Pamiętaj, że w sprawie pozwu o WIBOR warto skorzystać z pomocy specjalistów! Nasz zespół prawników specjalizujących się w sprawach bankowych i kredytowych, udzieli Ci fachowej pomocy w prowadzeniu procesu sądowego.

ZWROT KWOTY WYNIKAJĄCEJ Z WIBOR

SPŁATA JEDYNIE KAPITAŁU LUB RAT NA PODSTAWIE MARŻY

NIŻSZA RATA

Napisz do nas

* Pola wymagane

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu telefonicznego i mailowego.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert marketingowych.

null

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

tel: 509 609 53
e-mail: malgorzata.ziolkowska@arbitersa.pl

Nagrody i Wyróżnienia

error: Ta strona jest chroniona!