ZWROT PROWIZJI

Należy ci się zwrot prowizji bankowej!

Zgodnie ze stanowiskiem Rzecznika Finansowego i Prezesa UOKiK z dnia 16 maja 2016 roku,

KONSUMENT,  KTÓRY DOKONAŁ WCZEŚNIEJSZEJ SPŁATY ZOBOWIĄZANIA KREDYTOWEGO (RÓWNIEŻ POPRZEZ KONSOLIDACJĘ LUB REFINANSOWANIE) MA PRAWO DO PROPORCJONALNEGO ZWROTU PROWIZJI.

Nasze sukcesy w walce z nieuczciwymi praktykami instytucji finansowych potwierdzają zasadność występowania na drogę sądową przeciwko bankom, które nie chcą dobrowolnie zwrócić należnej Klientom prowizji.

 

ustawa-konsument

JAK ODZYSKAĆ PROWIZJĘ BANKOWĄ?

ikonka-cyfra-1

Skontaktuj się z nami – zadzwoń lub napisz.

Przekaż nam informacje na temat kredytów, które posiadałeś – w jakich latach, w jakim banku, jakie kwoty. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i pomożemy ci skompletować niezbędną dokumentację.

ikonka-cyfra-2

Prześlij dokumenty.

Nasi specjaliści przeanalizują dokumenty i wyliczą kwoty, jakie są do odzyskania z tytułu różnego rodzaju kosztów, które poniosłeś. Jak najszybciej zadzwonimy do ciebie z informacją, ile pieniędzy możesz odzyskać.

ikonka-cyfra-3

Podpisz umowę i odzyskaj swoje pieniądze.

Otrzymasz od nas umowę i pełnomocnictwa do podpisu. Możemy odkupić od ciebie prawa do roszczeń finansowych, dzięki czemu pieniądze otrzymasz w ciągu kilku dni lub w twoim imieniu wnieść sprawę do sądu i rozliczyć się z tobą po wygranej sprawie na zasadzie prowizji od sukcesu.

ODZYSKAJ SWOJE PIENIĄDZE - BEZ RYZYKA I BEZ OPŁAT!
Pomożemy ci odzyskać prowizję, opłaty administracyjne, składki na ubezpieczenie i inne koszty. Bez ukrytych opłat! Niczym nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać to, co ci się prawnie należy.

ikonka-kolo-1

ikonka-kolo-2

ikonka-kolo-3

ikonka-kolo-4

ikonka-kolo-5

ikonka-kolo-6

Kiedy możesz odzyskać zwrot prowizji i kosztów od banku?
  • 1. Gdy została pobrana prowizja.

  • 2. Umowę kredytu zawarłeś po 18 grudnia 2011 roku – od tego momentu obowiązują zapisy ustawy o kredycie konsumenckim.

  • 3. Kredyt konsumencki był w kwocie nie wyższej niż 255 550 zł lub równowartość tej kwoty w walucie obcej.

  • 4. Spłaciłeś kredyt przed czasem, czyli wcześniej niż przewidywał termin zawarty w umowie poprzez samodzielną spłatę lub konsolidację lub dokonałeś refinansowania, czyli przeniosłeś zobowiązanie do innej instytucji.

  • 5. Kredyt został udzielony na osobę fizyczną, a nie na firmę.

Poznaj stanowisko Rzecznika Finansowego i UOKiK

– Uważamy, że w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu konsumenckiego kredytodawca powinien obniżyć i zwrócić wszystkie koszty takiego kredytu niezależnie od ich charakteru. Oczywiście, zwrot powinien być proporcjonalny, tzn. obejmować okres od dnia faktycznej spłaty kredytu do dnia ostatecznej spłaty określonej w umowie. Zwrot nie powinien też zależeć od tego, kiedy koszty te zostały faktycznie poniesione przez kredytobiorcę – mówi Dorota Karczewska, Wiceprezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

– Z naszej strony nie ma zgody na łamanie prawa przez banki i inne instytucje udzielające kredytów konsumenckich. Po wyroku TSUE nie ma już żadnych wątpliwości, jak interpretować przepisy. Oczekujemy, że w przypadku wcześniejszej spłaty przedsiębiorcy będą proporcjonalnie obniżać wszystkie koszty kredytu i oddawać je kredytobiorcom. Liczymy na to, że zrobią to także w stosunku do umów z przeszłości. Będziemy monitorować rynek i karać za naruszanie praw konsumentów – mówi Marek Niechciał, prezes UOKiK.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Imię*

Telefon*

E-mail*

Miejscowość

Opisz w kilku zdaniach czego dotyczy Twoja sprawa*

Załączniki - dołącz ważne dokumenty (dozwolone formaty pdf, jpg, png - maksymalny rozmiar 20 MB)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją powyższego zapytania. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Nagrody i Wyróżnienia