Strategia

Warto rozważyć możliwość negocjacji z bankiem w celu uzyskania ugody. Jednak strategia każdorazowo jest ustalana indywidualnie z Klientem.

Pomoc ekspertów

Pozew o WIBOR musi być sporządzony zgodnie z określonymi wymaganiami formalnymi, w przeciwnym razie może zostać oddalony przez sąd.

Bezpłatna analiza

Dowód niesłuszności oprocentowania – aby uzyskać zwrot nadpłat, konieczne jest udowodnienie, że bank naliczył niesłuszne oprocentowanie.

„Poznaj bezpieczną drogę do wolności finansowej. Zapraszam do obejrzenia materiału wideo przygotowanego z myślą o kredytobiorcach.

Małgorzata Ziółkowska
Dyrektor ds. Sprzedaży

Ziółkowska-podpis-czarny
WIBOR

Specjaliści z dziedziny prawa bankowego i kredytowego

Oferujemy pomoc prawną dla osób posiadających kredyt złotówkowy ze zmienną stopą procentową WIBOR. Wspieramy w zakresie prawnych aspektów związanych z umowami kredytowymi, takimi jak doradztwo, analiza dokumentów i reprezentacja przed sądami.

Nasi specjaliści z dziedziny prawa bankowego i kredytowego pomogą Ci w rozwiązaniu problemów związanych z kredytem. Dzięki naszej pomocy zyskasz pewność co do swoich praw i zwiększysz swoje szanse na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia w sprawie kredytowej.

WIBOR

Sprawdź co możesz zyskać​

Pozew o unieważnienie WIBOR to pozew przeciwko bankowi, którego celem jest uzyskanie zwrotu nadpłat wynikających z naliczenia niesłusznego oprocentowania kredytu hipotecznego lub innych rodzajów kredytów, które były oparte na stawce WIBOR.

Zwrot

Zwrot od banku kwoty wynikającej z WIBOR

Spłata

Spłata kapitału lub rat na podstawie marży

Rata

Niższa rata kredytu hipotecznego

Wyślij umowę do bezpłatnej analizy

ZGŁOŚ SPRAWĘ

4 proste kroki!

ZGŁOŚ SPRAWĘ

Nasz ekspert oddzwoni do Ciebie najszybciej jak to możliwe! Poznaj naszą wyjątkową ofertę i pozbądź się problemu.

POZNAJ SWOJE PRAWA

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową i wskażemy możliwości prawne!

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Pomożemy w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji dotyczącej kredytu i zapewniamy profesjonalną obsługę Kancelarii Adwokackiej na każdym etapie postępowania!

WYGRAJ Z BANKIEM

Zrobimy wszystko, abyś pozbył się swojego problemu. Spłata kapitału, niższa rata lub zwrot!